mediPRÁVNIK chráni už 1856 ambulancií a lekární.

Vstúpte do nového roka s diárom pre zdravotníkov

Bc. Veronika Karabinošová   |   24.11.2022

Zdravotnícky pracovník musí počas vykonávania svojej ambulantnej praxe okrem iného myslieť aj na dodržiavanie povinnosti, ku ktorým ho viažu zákony. Vieme, že sledovanie všetkých legislatívnych zmien nie je v ich silách. S týmto názorom sa vrámci našej advokátskej kancelárie stretávame veľmi často. O to viac nás teší, že vám môžeme predstaviť našu novinku – diár pre zdravotníkov na rok 2023.

Diár pre zdravotníkov = Bezpečný rok 2023

Diár je určený ako inak vám - zdravotníkom, ktorí chcú mať prehľad v legislatívnych povinnostiach v roku 2023. Samotný diár rástol niekoľko mesiacov, deň čo deň pod rukami odborníkov na medicínske právo z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Týchto niekoľko mesiacov prinieslo mnoho porád, konzultácii, stretnutí, nápadov, návrhov či grafických náčrtov, čoho výsledkom je dnes diár pre bezpečný rok. Diár je určený pre každého zdravotníka, ktorý si potrebuje nie len zorganizovať svoje pracovné povinnosti, ale tiež mať prehľad o všetkých právnych povinnostiach, ktoré ho v nasledujúcom roku čakajú. Hlavnou úlohou diára je pripomenúť jeho majiteľovi všetko dôležité, načo by v roku 2023 určite nemal zabudnúť. Jednou vetou povedané, teda napísané :), diár predstavuje nástroj, ktorý zvýši bezpečnosť zdravotníckeho pracovníka.

Výnimočný diár? 

Bez akýchkoľvek výčitiek svedomia môžeme povedať, že tento diár je naozaj výnimočný :). Chcete vedieť, v čom spočíva jeho výnimočnosť? V nasledujúcich riadkoch vám ju veľmi radi prezradíme. Diár pre zdravotníkov ponúka: 

  • upozornenia na právne povinnosti počas celého roka,
  • 12 mesačných preventívnych tém, týkajúcich sa právnej ochrany zdravotníka,
  • webináre, zamerané na rôzne zaujímavé témy z medicínskej oblasti počas celého roka,
  • odborné medicínsko- právne podcasty,
  • právne riešenie, ktoré pomôžu ochrane zdravotníkov,
  • jednoduché a prehľadné spracovanie týždňa, počas ktorého si môžete objednávať pacientov v polhodinových intervaloch,
  • medzinárodne  dní súvisiace so zdravím
  • poďakovania od pacientov, ktoré uverejňujú na portáli podakuj.sk (garantujeme, že vám vyčaria úsmev na tvári),
  • miesto na nevyhnutné poznámky,
  • aby sme nezabudli... diár je obohatený o úsmevne ilustrácie známeho karikaturistu, ktorým je Martin Shooty Šútovec.

Stále neveríte, že toto všetko v sebe ukrýva diár? V tom prípade máme pre vás pripravenú ukážku, ktorá vás prevedie diárom a presvedčí vás o jeho originalite a výnimočnosti :). Kliknutím na tento link sa vám zobrazí ukážka diára. Nech sa páči, vstúpte!

Chcem diár pre zdravotníkov!
 
Správna voľba :). Jeho zakúpenie je naozaj jednoduché. Stačí, ak kliknete na tento link, ktorého súčasťou je práve dokument „Diár pre zdravotníkov pre bezpečný rok 2023“. Diár si zakúpite v cene 24 eur s DPH. Tí z vás, ktorí majú zakúpení balík Ambulancia na „kľúč“/Ambulancia na „kľúč“ PREMIUM, získajú diár so 7 % zľavou. Stačí, ak:
 
1/kliknete na „Kúpiť dokument“,
2/vpravo hore kliknete na svoj košík, v ktorom už bude vložený dokument „Diár pre zdravotníkov pre bezpečný rok 2023“,
3/prejdete jednotlivými krokmi vašej objednávky. Predovšetkým si skontrolujte svoje fakturačné údaje,
4/po potvrdení overovacej hlášky budete presmerovaný do platobnej brány banky, kde vykonáte platbu,
5/po úspešnej platbe vám na email bude odoslané potvrdenie.
 
Po prijatí platby vám diár pošleme na adresu, ktorú máte uvedenú vo svojom účte na portáli (medipravnik.sk). Ak je však doručovacia adresa iná, prosím informujte nás čo najskôr telefonicky/emailom. Tých z vás, ktorí v účte nemajú uvedenú žiadnu adresu, budeme čo najskôr kontaktovať. O tom, že diár je na ceste k vám, vás budeme informovať emailom.
 
Veríme, že ste si práve vybrali svoj vianočný darček alebo sme vám dali ten správny tip na obdarovanie. V prípade, ak máte otázku ohľadom diára alebo chcete zmeniť svoju doručovaciu adresu, pokojne nás kontaktujte emailom na podpora@medipravnik.sk alebo telefonicky na +421 948 075 965. Sme tu pre vás!

(Počet prečítaní: 818)