mediPRÁVNIK chráni už 1862 ambulancií a lekární.

Webinár pre členov ZAOL už je predo dvermi

tím mediPRÁVNIK   |   29.11.2023

O webinároch, ktoré pre vás pravidelne organizujeme, ste už určite počuli. Nás však čaká jeden „special“ webinár, o ktorom by sme vám radi čo-to prezradili.
 
Naša advokátska kancelária h&h PARTNERS už nejaký ten piatok spolupracuje so Združením ambulantných očných lekárov (ZAOL). Spoluprácu s touto odbornou spoločnosťou si veľmi vážime a budujeme ju na vzájomnej dôvere a komunikácii spojenej s inými činnosťami. Teší nás, ak je spolupráca „okorenená“ niečím mimoriadnym. Naša spolupráca so ZAOL sa „okorení“, a to webinárom, ktorý organizujeme pre členov tejto spoločnosti. My dolaďujeme posledné detaily, aby dnes, 29.11.2023 od 17.00 hod. mohli členovia ZAOL nasávať informácie a praktické rady.
 
Webinárom sa bude niesť téma, ktorá v našich právnych predpisoch nie je žiadnym nováčikom, napriek tomu patrí k stále aktuálnej a mimoriadne dôležitej povinnosti pre každého poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, bez ohľadu na jeho špecializáciu. Mnohí z nich o tejto povinnosti nepočuli vôbec alebo jej venovali len minimálnu pozornosť. Tušíte, čo by to tak mohlo byť? Ak ste tipovali „Interný systém hodnotenia bezpečnosti pacienta“, tak vám tlieskame, pretože ste uhádli. Práve tejto povinnosti sa budeme venovať počas nášho webinára. Členom ZAOL porozprávame o dôležitosti tejto povinnosti, uvedieme na pravú mieru, aké povinnosti musia spĺňať a čo hrozí, ak ich podcenia, prezradíme ako pripraviť efektívny a funkčný Interný systém hodnotenia bezpečnosti pacienta a samozrejme, nebudú chýbať ani praktické rady, odporúčania a riešenia :).
 
Srdečne pozývame všetkých členov ZAOL. Pridajte sa tí, ktorí ste o Internom systéme hodnotenia bezpečnosti pacienta nepočuli vôbec, počuli len „niečo“, ale aj tí, ktorým už Interný systém hodnotenia bezpečnosti pacienta robí spoločnosť v ambulancii. Obohatení o informácie budete všetci :).