mediPRÁVNIK chráni už 1799 ambulancií a lekární.

Pozor! Pripravili sme si pre vás zmeny týkajúce sa cenníka služieb mediPRÁVNIK mini a Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“

Bc. Veronika Karabinošová   |   10.6.2022

Balíky mediPRÁVNIK mini, Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“ a Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“ PREMIUM sú neodmysliteľnou súčasťou nášho portálu mediPRÁVNIK, ktorý pomáha mnohým poskytovateľom zdravotnej starostlivosti/ lekárenskej starostlivosti. Balík prinesie niekoľko zmien, ktoré sú tentokrát zamerané na jeho cenník. Poďme sa na tieto zmeny spolu pozrieť.

Vrámci nášho portálu, si majú klienti možnosť vybrať z troch balíkov:

  • balík mediPRÁVNIK mini
  • balík Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“
  • balík Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“ PREMIUM 

Balíky poskytnú vám a vašej ambulancii/lekárni právnu ochranu, ktorej cieľom je pomôcť vám pri plnení všetkých povinnosti, ktoré od vás vyžadujú zákony, pohodlne, s úsmevom a bez stresujúcich situácii.

Zmeny v cenníku. Aj s malým prekvapením v ňom! 

Novinkou, ktorú sme zaviedli v rámci balíkov je, že balík sa objednáva na 12 mesiacov, buď v mesačných platbách alebo jednou ročnou platbou.
 
a) mesačné platby: každý balík na našom portáli,  má uvedenú svoju sumu. V prípade mesačnej platby, klient platí za balík v dvanástich platbách. To znamená, že každý mesiac mu z platobnej karty stiahne sumu, ktorá je uvedená pri konkrétnom balíku.
 
Napr.: Lekár má záujem o balík Pediatrická ambulancia na „kľúč“. Cena za balík s touto špecializáciou je 19 € s DPH. Lekár teda bude platiť za balík 19 € s DPH každý mesiac a za rok tak investuje do balíka 228 eur s DPH.  
 
b) ročná platba: ak vám nevyhovujú mesačné platby, môžete za balík zaplatiť jednorazovou platbou. Jedinou platbou môže byť balík váš, aj s prekvapením, ktorým je zľava, ktorá závisí od toho, ktorý balík si vyberiete. V prípade, ak sa rozhodnete pre balík mediPRÁVNIK mini, ušetríte 24 € s DPH. Ak sa rozhodnete pre balík Ambulancia/Lekáreň na „kľúč“, ušetríte 30 € s DPH. Pri balíku Ambulancia /Lekáreň na „kľúč“ ušetríte až 156 € s DPH.
 
 
Napr.: Lekár má záujem o ročný  balík Pediatrická ambulancia na „kľúč“. Cena balíka s touto špecializáciou je 228  € s DPH/rok. Keďže sa rozhodol zaplatiť jednou platbou, získa zľavu 30 € s DPH. Za balík teda zaplatí 198 € s DPH.
 
To, aký spôsob platby si vyberiete, je len na vás. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Je však dôležité pripomenúť, že v prípade záujmu o balík, je potrebné sa najprv zaregistrovať na našom portáli www.medipravnik.sk. Registrácia je bezplatná, a keďže vieme, aký je Váš čas drahocenný,  zaberie Vám naozaj len chvíľu.
 
Dôležitým krokom predtým, než bude balík váš, je vybrať si, či máte záujem o balík, prispôsobený pre lekáreň alebo ambulanciu. V prípade ambulancie si klient vyberá aj svoju špecializáciu (a v našom zozname je ich teda dosť :)).
 
Kliknutím na tento link, budete presmerovaný priamo na prehľad balíkov, ktoré ponúkame. Pri každom balíku nájdete aj prehľad všetkých výhod, ktoré na vás čakajú jeho zakúpením.
 
V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte na tel. č. 0948 075 965 alebo mailom na podpora@medipravnik.sk, a my vám s registráciou/ kúpou služby radi pomôžeme, a odpovieme na všetky vaše otázky.

(Počet prečítaní: 474)