mediPRÁVNIK chráni už 1469 ambulancií a lekární.

Nástrahy na zahraničnej dovolenke. Na júnovom webinári sme si povedali, ako postupovať pri ošetrení v zahraničí.

redakcia mediPRÁVNIK   |   14.7.2022

Dobrá rada je vždy nad zlato. Hlavne, keď sa veci komplikujú napríklad počas dovolenky v zahraničí. Čas, ktorý sme si vyhradili na oddych, sa v jednom okamihu môže zmeniť na únavnú a traumatizujúcu skúsenosť. Aj preto sme náš júnový webinár zamerali na základné informácie o preplácaní nákladov zdravotnej starostlivosti poskytnutej v zahraničí zo strany zdravotných poisťovní. Nosným obsahom boli základné odporúčania, ktoré je vhodné ešte pred nástupom do auta, lietadla, či pred nalodením sa na loď určite dodržať.
 
Speakra JUDr. Ivana Humeníka, PhD. sme sa spýtali na jeho dojmy z odvysielaného webinára: „Sme radi, keď našimi kompetenciami vieme našim klientom zabezpečiť pocit istoty aj na ich dovolenke. Preto sme sa pre túto tému rozhodli s tým, že všetkým našim klientom prajeme samozrejme čo najpohodovejšie leto.“
 
Webinár sme vysielali naživo 30.6.2022. Nestihli ste? Nevadí! Vysielanie si viete si pozrieť zo záznamu na tomto linku

Keďže máme leto, ktoré sa nám všetkým spája predovšetkým s dovolenkou a oddychom, tak aj vo vysielaní našich pravidelných webinárov si dáme prázdninovú prestávku :). Najbližšie budeme vysielať v auguste, kedy pre Vás pripravujeme opäť jednu z mnohých zaujímavých tém. O prípadnej zmene webinára Vás budeme včas informovať. 

Za redakciu mediprávnik.sk prajeme všetkým našim čitateľom pokojné a oddychové leto.