mediPRÁVNIK chráni už 1898 ambulancií a lekární.

Dôvod na oslavu? Jednoznačne 200 vydaných podcastov

tím mediPRÁVNIK   |   15.11.2023

Máme obrovskú radosť, že si portál mediPRÁVNIK našiel cestu k mnohým z vás. Či už ste na portáli registrovaní, využívate niektorú z jeho služieb alebo netrpezlivo čakáte na odvysielanie webinára, patríte do obrovskej mediPRÁVNIK rodiny. Do tejto skupiny zaraďujeme aj členov, ktorí siahajú po našich podcastoch. A práve podcastom chceme venovať nasledujúce riadky.
 
Viete, kedy sa začala písať história našich podcastov? V roku 2020. Práve vtedy si odborníci na medicínske právo povedali, že je dôležité informovať o témach zdravotnej a lekárenskej starostlivosti aj prostredníctvom podcastov. Veď predsa podcasty sú medzi verejnosťou obľúbené a vyhľadávané na dennej báze. My s určitosťou môžeme povedať, že tie naše nie sú na chvoste a aj oni sa tešia popularite. A k dnešnému dňu sme ich vydali už rovných 200. A viete,  čo je na našich podcastoch krásne? Že každý z nich je jedinečný a každý so sebou nesie iné posolstvo. Všetky však majú jeden cieľ - jednoducho, zrozumiteľne a jasne informovať poslucháča o zmenách v zákonoch, ktoré sa ho týkajú, možných rizikách, riešeniach a v neposlednom rade mu dodať pocit istoty, že v prípade potreby sa ma stále na koho obrátiť – na nás.
 
Čo vám povieme, naše medicínsko – právne podcasty si jednoducho našli svojich obdivovateľov :). A vďaka ním bola prekonaná hranica 60.000 vypočutí jednotlivých epizód. Jednoducho waaau. A je to len vďaka vám, ktorých naše podcasty zaujali. ĎAKUJEME! 
 
A na záver pridávame pár praktických rád týkajúcich sa našich podcastov:

  • podcasty vychádzajú pravidelne, každý pondelok
  • podcasty sú kedykoľvek k dispozícii na našom portáli www.medipravnik.sk, v sekcii Podcasty
  • podcasty si môžete vypočuť aj v aplikáciách Apple podcasty, Google podcasty, Spotify a Podbean, ale aj na našom youtube kanáli mediPRÁVNIK
  • o podcastoch sa dozviete aj prostredníctvom našich sociálnych sieti mediPRÁVNIK. Sledujte nás :). 

A teraz vám už nič dôležité o podcastoch neunikne.
 
Už teraz sa tešíme na 300. vydanie podcastu. To bude oslava!