mediPRÁVNIK chráni už 1799 ambulancií a lekární.

Dodržiavajte právne povinnosti s našim NEOBYČAJNÝM kalendárom na rok 2022

Bc. Veronika Karabinošová   |   23.11.2021

S povolaním lekára alebo zdravotníka je spájaných množstvo povinností, na ktorých sledovanie a dodržiavanie nemajú lekári a zdravotníci čas, a mnohokrát ani silu a energiu. Preto sa zamestnanci advokátskej kancelárie h&h PARTNERS rozhodli zdravotníckym pracovníkom pomôcť, a to prostredníctvom NEOBYČAJNÉHO kalendára na nasledujúci rok 2022.

Rok 2021 sa nám pomalými krokmi blíži k svojmu záveru, preto je správne myslieť aj na ten nasledujúci rok. Lekári a zdravotnícki pracovníci často podávajú pomocnú ruku, a to nie len počas tejto neľahkej epidemiologickej situácie. A preto sme sa my rozhodli pomôcť im, našim lekárom a zdravotníkom. Pripravili sme NEOBYČAJNÝ kalendár na rok 2022. V nasledujúcich riadkoch si kalendár predstavíme trocha bližšie, a čo-to o ňom prezradíme. Nižšie si môžete pozrieť aj krátke video predstavenie kalendára.

PREČO JE NÁŠ KALENDÁR NEOBYČAJNÝ?
 
Lekári a zdravotníci musia okrem mnohých iných povinnosti, dodržiavať aj tie právne. Je veľmi náročne a unavujúce sledovať termíny. A práve preto vám predstavujeme náš NEOBYČAJNÝ kalendár. Kalendár je pripravený advokátmi z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS, ktorí sú špecializovaní na medicínske právo. Počas niekoľkých mesiacov sme sa snažili kalendár pripraviť tak, aby predstavoval nástroj, ktorý zvýši bezpečnosť zdravotníckeho pracovníka.
 
Kalendár je iný, než ste možno zvyknutí. Áno, nájdete v ňom síce 12 mesiacov a 52 týždňov, avšak predsa je niečím odlišný. A to tým, že informuje o všetkých právnych povinnostiach počas roka 2022. Okrem toho, nájdete v ňom aj odkazy na podporné vzdelávacie podujatia, týkajúce sa právnej bezpečnosti zdravotníckeho pracovníka. Celý kalendár je obohatený o ilustrácie od známeho karikaturistu, ktorým je Martin Shooty Šútovec.
 
Čo všetko NEOBYČAJNÝ kalendár skrýva?
 
1) Zoznam právnych povinnosti, ktorý je uvedený v každom mesiaci. Všetky udalosti a povinnosti v danom mesiaci sú farebne odlíšené.
2) Komplexný prehľad všetkých právnych povinnosti je uvedený na poslednej strane kalendára. Tento prehľad vychádza z právnej úpravy, ktorá je platná od 30.10. 2021. Aktualizáciu všetkých noviniek, týkajúcich sa výkonu zdravotníckeho povolania, môžete sledovať na našom portáli www.medipravnik.sk 
3) Nezabudli sme ani na vzdelávacie aktivity :). Či už ide o rôzne webináre alebo podcasty, o všetkom vás informujeme v kalendári.
4) Prehľad pri plánovaní a rýchlom orientovaní sa v čase sme zabezpečili tým, že na jednej strane ponúkame prehľad nasledujúcich dvoch mesiacoch.
5) Ilustrácie boli vytvorené špeciálne pre tento kalendár. A práve svojich satirickým spôsobom vykresľujú jednotlivé systémy bezpečnosti.
 
Aby sme to všetko spojili do jednej vety :). Cieľom je, aby kalendár pomáhal zdravotníkom svojimi pripomienkami na plnenie právnych povinnosti, odkazmi na podporné vzdelávacie podujatia a ilustráciami od známeho karikaturistu, ktoré prinášajú trocha irónie a humoru, a zároveň vyčaria úsmev na tvári nejednému zdravotníkovi.
 
Ako môžem získať NEOBYČAJNÝ kalendár?
 
Veľmi jednoducho :). Po kliknutí na tento link https://www.medipravnik.sk/dokumenty/samostatne-dokumenty/kalendar-pre-zdravotnikov-na-rok-2022-s-pravnymi-upozorneniami-147/  si môžete kalendár zakúpiť v cene 19 eur s DPH. V prípade, ak využívate balík Ambulancia na „kľúč“ z ktorejkoľvek špecializácie, získavate zľavu 7 % zo sumy 19 eur s DPH. Kúpou kalendára cez náš portál si môžete stiahnuť aj potvrdenie o jeho zakúpení.
 
Po prijatí platby, vám kalendár pošleme na adresu, ktorú máte uvedenú vo svojom profile na portáli (medipravnik.sk). Ak je však doručovacia adresa iná, prosím informujte nás čo najskôr telefonicky/emailom. Tých z vás, ktorí v profile nemajú uvedenú žiadnu adresu, budeme kontaktovať. Keď už bude kalendár na ceste k vám, informujeme vás emailom.
 
Či už chcete získať viac informácii ohľadom kalendára, poradiť sa alebo zmeniť doručovaciu adresu, môžete sa na nás obrátiť telefonicky na 0948 075 965 alebo emailom na podpora@medipravnik.sk. Radi vám pomôžeme!
 
 
 

(Počet prečítaní: 1106)