mediPRÁVNIK chráni už 1862 ambulancií a lekární.

Diáre pre zdravotníkov na rok 2024 už majú svojich majiteľov

tím mediPRÁVNIK   |   23.11.2023

Sú nimi členovia Slovenskej spoločnosti primárnej pediatrickej starostlivosti (SSPPS), Slovenskej spoločnosti všeobecného praktického lekárstva (SSVPL) a Združenia ambulantných očných lekárov (ZAOL).

Poďte sa však spolu s nami vrátiť na chvíľu späť v čase. V posledných mesiacoch roku 2021 sme sa rozhodli vyjsť s kožou na trh a prvýkrát sme verejnosti predstavili kalendár pre zdravotníkov na rok 2022. Bola to pre nás obrovská skúsenosť, ktorá nás posunula vpred a vďaka ktorej sme o rok nato mohli vystúpiť s diárom pre zdravotníkov. Musíme sa však priznať (a veríme, že všetci nadšenci kalendárov nám to odpustia), že nám tie diáre akosi ulahodili :). Preto sme sa rozhodli, že aj tento rok spojíme sily, čoho výsledkom je ďalší diár venovaný zdravotníkom.
 
Diár pre zdravotníkov na rok 2024 je dielom, ktoré sa môže pýšiť svojou inakosťou a výnimočnosťou. Slúži tým, ktorí si potrebujú zorganizovať svoje pracovné povinnosti, ale zároveň túžia po právnej ochrane a nasávaní všetkého, čo sa ich týka. Diár je „oporným múrom“, o ktorý sa môže zdravotník kedykoľvek oprieť a nachádzať v ňom pocit bezpečia a istoty.
 
Čím sa však pýši diár pre zdravotníkov na nasledujúci rok? Tak určite:
 
PRÁVNOU ISTOTOU: Diár upozorní zdravotníka na právne povinnosti, ktoré sa viažu na konkrétne dátumy alebo sa opakujú v pravidelných intervaloch. A nie je ich málo.  Na žiadnu povinnosť vyplývajúcu zo zákona tak už zdravotník nezabudne a vďaka diáru bude mať všetko pod kontrolou.
 
TÉMOU MEDICÍNSKEJ KONZULTÁCIE: Presne tak. Úvod každého mesiaca patrí medicínskej konzultácii, ktorá pomôže vybudovať vzájomnú dôveru medzi pacientom a lekárom. A tá je viac než dôležitá. Zdravotník si spolu s diárom  prejde 12 krokov k efektívnej medicínskej konzultácii.
 
QR KÓDMI: Tie zdravotníka informujú o webinároch, podcastoch či článkoch, za ktorými stojíme (ako inak) my :). Budeme v strehu počas celého nasledujúceho roka a o prípadných zmenách sa tak zdravotník dozvie prostredníctvom QR kódov.
 
WEBINÁRMI (bez nich by to predsa nebolo ono): Súčasťou našej práce sú aj online webináre. Prostredníctvom nich pomáhame zdravotníkom získať lepší rozhľad v témach, ktoré by v ich svete nemali byť „tabu“, obohatiť sa o vedomosti či praktické rady. Skvelé, že?
 
Je pre nás dôležité, aby diár nezaťažoval zdravotníka. Práve naopak, má byť jeho „pravou rukou“ a preto jeho prvé strany „zdobia“ praktické informácie a návody ako ho využívať naplno a efektívne. Zdravotník sa tak v ňom určite nestratí :).
 
Pevne veríme, že diár bude v nejednej ambulancii skvelým spoločníkom i pomocníkom :).
 
My nezaháľame a už teraz intenzívne rokujeme s ďalšími odbornými spoločnosťami, aby sa diár na rok 2025 dostal k čo najväčšiemu počtu zdravotníkov. Ak sa vám však predstava právnej istoty a bezpečia páči, vnuknite myšlienku o diári svojej odbornej spoločnosti alebo nás kontaktujte (0910 908 256, boka@hhpartners.eu). Radi vám odpovieme na všetko, čo vás zaujíma. O rok tak diár pre zdravotníkov môže byť aj váš.