mediPRÁVNIK chráni už 1959 ambulancií a lekární.

Prvý webinár z dielne h&h PARTNERS si online pozrelo a vypočulo vyše 100 lekárov

Mgr. Lucia Kočková   |   5.2.2021

Historicky prvý webinár z dielne h&h PARTNERS, ktorý sa konal koncom januára vďaka podpore spoločnosti Theramex, predčil všetky očakávania organizátorov. Webinár podchytil vysoko aktuálnu tému Systému hodnotenia bezpečnosti pacienta, ktorý musí mať spustený každá ambulancia od 1. 1. 2021 a musí byť schopná preukázať, že má prijaté pravidlá, podľa ktorých postupuje.

Záujem lekárov organizátorov milo prekvapil.

"V kancelárii sme sa dohodli, že horný limit účastníkov stanovíme na 100 a to najmä z technických dôvodov. Keďže to bola naša prvá skúsenosť, mali sme obavy, aby to systém vydržal. Obávali sme sa padania pripojenia a s tým spôsobených technických problémov," priblížil projektový manažér, Pavol Boka a dodal, že "vôbec sme nepredpokladali, že o prvý webinár prejaví záujem toľko lekárov. Dokonca sa ho ani všetci zúčastniť nemohli."

Webinár však pozitívne hodnotili nielen organizátori, ale aj samotní účastníci. "Veľmi milo nás okrem počtu účastníkov prekvapila ich spätná väzba. Nielen že sme nezaznamenali odliv lekárov počas samotného webináru, ale vzhľadom na záujem o otázky a odpovede po skončení prednášky, sa jeho pôvodne nastavený čas natiahol o pol hodinu. Najviac sa v spätnej väzbe uvádzala veľmi dobrá pripravenosť a kompetentnosť lektorov, ako aj spracovanie témy a možnosti zakúpenia jednotlivých balíčkov Systému hodnotenia bezpečnosti pacienta. Už teraz uvažujeme nad ďalšou témou," uviedol jeden z lektorov JUDr. Ivan Humeník, PhD.

Webinár si budú môcť pozrieť aj všetci lekári, ktorí sa z dôvodu vysokého počtu záujemcov na online stretnutie nedostali. Videozáznam je dostupný na linku: 1. Video Webinár - Ako správne používať Systém hodnotenia bezpečnosti pacienta?

"Tešíme sa záujmu lekárov, ako aj partnerov, o tento formát. Máme v pláne produkovať ho na pravidelnej báze, pravdepodobne, jedenkrát do mesiaca, minimálne po dobu, kým sa nebudeme môcť opäť stretnúť osobne. Pri ďalšom webinári sa stretneme už 25. februára o 17.00 hodine a témou bude "5 krokov pri tvorbe cenníka v ambulancii. Aj ovca celá, aj vlk sýty"," uzavrel projektový manažér Pavol Boka.

Informácie o nasledujúcich webinároch vám budeme prinášať cez newslettre zasielané registrovaným členom portálu mediprávnik.sk. Bezplatnú registráciu viete spraviť tu: https://www.medipravnik.sk/registracia/

(Počet prečítaní: 1397)