mediPRÁVNIK chráni už 1919 ambulancií a lekární.

Prvý online webinár z dielne mediprávnik.sk o systéme hodnotenia bezpečnosti pacienta

redakcia mediPRÁVNIK   |   22.1.2021

Online webináre vládnu súčasnému vzdelávaniu. Sú najefektívnejším formátom, ktorý supluje klasické školenia či workshopy v online prostredí. Webináre sú živé a interaktívne. Ich veľkou výhodou je, že účastníci môžu klásť lektorovi či diskutujúcim otázky priamo počas prednášky formou chatu alebo po skončení, zapojením sa do diskusie.

V mediprávnik.sk sme si povedali, prečo to nevyskúšať. Historicky prvý webinár z našej dielne sme naplánovali na 26. január 2021 o 17.00 hodine v prostredí platformy ZOOM. Webinár je bezplatný, určený najmä pre ambulantných lekárov a téma je vysoko aktuálna.

„Ako správne používať systém hodnotenia bezpečnosti pacienta v mojej ambulancii?“

Odborníci na medicínske právo JUDr. Ivan Humeník, PhD. a JUDr. Katarína Tomková rozoberú túto problematiku cez tri nosné témy:

- Toto je pravda o systéme hodnotenia bezpečnosti pacienta.

- Lekár má liečiť, nie robiť sekretárku - ako elegantne naplniť literu zákona a čo najmenej sa pri tom zapotiť.

- Na čo si dať pozor a čo určite nezabudnúť.

Iba 1 hodina, ale komplexný súbor potrebných informácií. Počas jednej hodiny prednášajúci s účastníkmi vyzdieľajú na obrazovke aj prezentáciu či iné písomné materiály. Po skončení bude vyhradený priestor na otázky. Počet miest je limitovaný na 100 účastníkov. Naladiť sa na tému môžete už vopred a to vypočutím si podcastu:

Vypočujte si podcast
V dnešnom podcaste sa bude JUDr. Ivan Humeník, PhD. rozprávať so svojou kolegyňou JUDr. Katarínou Tomkovou z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS o tom, ako spoločne pripravovali Systém hodnotenia bezpečnosti pacienta.
7.12.2020

Ako sme upiekli chutný Systém hodnotenia bezpečnosti pacienta.

Aplikáciu ZOOM nie je potrebné sťahovať do počítača. Účastníci sa môžu pripojiť aj cez mobil alebo tablet. Stačí kliknúť na link, ktorý nájdete na konci tohto článku a počkať na vpustenie organizátormi do „miestnosti.“

Veríme, že webináre sa stanú, minimálne na čas pretrvávajúcej korona krízy, pevnou súčasťou našich aktivít. Každá spätná väzba je vítaná, poteší a pomôže nám vylepšovať procesy.

Potrebné pre pripojenie sa:

https://zoom.us/j/98834398204?pwd=emhPRkZxckVXcTROZkpzVjZ1STZhQT09

a použiť údaje Meeting ID: 988 3439 8204,

Passcode: 001620.

(Počet prečítaní: 3809)