mediPRÁVNIK chráni už 1921 ambulancií a lekární.

Podcast 221 - Kamerový systém v ambulancii alebo čakárni. Na čo si dať pozor?

redakcia mediPRÁVNIK   |   15.4.2024

Kamerový systém je neodmysliteľnou súčasťou fungovania firiem, bytových domov, škôl, lekární a rôznych iných priestorov. Ambulancie alebo čakárne nie sú v tomto výnimkou. Tu je však potrebné zvýšiť pozornosť, ide totiž o priestor, kde dochádza k vyšetreniu pacienta, čo je povedzme si na rovinu, citlivá záležitosť. Zavedeniu kamerového systému v ambulancii alebo čakárni sa budeme venovať v dnešnom podcaste. Povieme si, ako ho zaviesť, čoho sa vyvarovať a tiež či môže napríklad lekár poskytnúť záznam polícii alebo ho využiť na marketingové účely. Pohodlne sa usaďte a vypočujte si právne rady od Mgr. Kataríny Uhrinovej z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Volám sa Maroš Černý a vítam vás pri počúvaní.

Vypočujte si podcast
Kamerový systém je neodmysliteľnou súčasťou fungovania firiem, bytových domov, škôl, lekární a rôznych iných priestorov. Ambulancie alebo čakárne nie sú v tomto výnimkou. Tu je však potrebné zvýšiť pozornosť, ide totiž o priestor, kde dochádza k...
15.4.2024

"Podcast vychádza z právneho stavu účinného k 15. aprílu 2024. V prípade, ak dôjde v budúcnosti k zmene predpisov, jeho závery nemusia byť správne. Radi vám vašu otázku zodpovieme aj prostredníctvom našej služby Právnik na telefóne."