mediPRÁVNIK chráni už 1896 ambulancií a lekární.

Podcast 219 - Legislatívny marcový sumár - čo by vám nemalo ujsť, ak ste lekár alebo lekárnik

redakcia mediPRÁVNIK   |   1.4.2024

V marcovom legislatívnom sumári si povieme o správnej lekárenskej praxi, personálnom obsadení lekární, príprave liekov, ako aj o postavení lekární ako výrobcov obalov. Lekárom je venovaná téma vzniku a zániku právnych vzťahov pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Dozviete sa, kedy ako lekár nemusíte uzatvoriť s pacientom dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Budeme sa venovať i tomu, čo robiť, ak už k uzatvoreniu dohody došlo, pacient je však arogantný alebo agresívny a lekár chce zmluvu s ním ukončiť. Legislatívnym podcastom vás prevediem s Mgr. Lenkou Kavarnikovou z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Volám sa Maroš Černý a prajem vám pohodové počúvanie.

"Podcast vychádza z právneho stavu účinného k 1. aprílu 2024. V prípade, ak dôjde v budúcnosti k zmene predpisov, jeho závery nemusia byť správne. Radi vám vašu otázku zodpovieme aj prostredníctvom našej služby Právnik na telefóne."

Vypočujte si podcast
V marcovom legislatívnom sumári si povieme o správnej lekárenskej praxi, personálnom obsadení lekární, príprave liekov, ako aj o postavení lekární ako výrobcov obalov. Lekárom je venovaná téma vzniku a zániku právnych vzťahov pri poskytovaní zdravotnej...
1.4.2024