mediPRÁVNIK chráni už 1855 ambulancií a lekární.

Nový podcast - Lekárne, na začiatku roku 2021 si preverte, či musíte byť zapísané do registra partnerov verejného sektora!

redakcia mediPRÁVNIK   |   11.1.2021

Štát chce vedieť komu prichádzajú benefity s obchodovania s ním alebo s organizáciami, ktoré majú k dispozícii verejné zdroje. Zriadil preto register partnerov verejného sektora. Zápis do registra sa týka i lekární a ambulancií. Kedy máte byť zapísaný v registri? Ako sa vypočítava suma plnení pri zmluvách so zdravotnými poisťovňami? Čo v prípade, ak nie ste zapísaní ako lekáreň v registri? Prestane vám poisťovňa platiť za lieky? Aj keď je to naoko formálna a komplikovaná téma, podrobne sa jej budeme v dnešnom podcaste venovať s právnikom JUDr. Ivanom Humeníkom, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Okrem iného sa dozviete  aj to, ako postupovať pri výmaze z registra a čo znamená každoročné overovanie údajov zapísanej osoby.

Vypočujte si podcast
Štát chce vedieť komu prichádzajú benefity s obchodovania s ním alebo s organizáciami, ktoré majú k dispozícii verejné zdroje. Zriadil preto register partnerov verejného sektora. Zápis do registra sa týka i lekární a ambulancií. Kedy máte byť zapísaný v...
11.1.2021

(Počet prečítaní: 1195)