mediPRÁVNIK chráni už 1862 ambulancií a lekární.

Podcast 202 - Dvakrát meraj a raz rež: Uspieť v súdnom spore so zdravotnou poisťovňou? Áno, stalo sa to.

redakcia mediPRÁVNIK   |   27.11.2023

Zdravotná poisťovňa sa môže kedykoľvek rozhodnúť a skontrolovať poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekáreň. Kontroluje hospodárnosť vynakladania finančných prostriedkov. O tom, že jej zamestnanci prídu na kontrolu môže ambulanciu alebo lekáreň upovedomiť. Čo však, ak v tom čase nebude pri kontrole prítomná kompetentná osoba? Práve o tom je dnešný podcast zo série Dvakrát meraj a raz rež. Dozviete sa, ako dopadla kontrola v lekárni a prečo prípad skončil na súde. Volám sa Maroš Černý a rozprávať sa budem s JUDr. Tomášom Husovským z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Prajeme vám pohodové počúvanie.

Vypočujte si podcast
Zdravotná poisťovňa sa môže kedykoľvek rozhodnúť a skontrolovať poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo lekáreň. Kontroluje hospodárnosť vynakladania finančných prostriedkov. O tom, že jej zamestnanci prídu na kontrolu môže ambulanciu alebo...
27.11.2023

Zároveň vás pozývame vás na posledný webinár v tomto roku. Jeho témou bude správne nastavený cenník a zoznam zdravotných výkonov v ambulancii. Sprevádzať vás ním bude JUDr. Tomáš Husovský a Mgr. Lenka Kavarniková z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Vysielame vo štvrtok 30. októbra 2023 od 17.00 h prostredníctvom YouTube kanála mediPRÁVNIK. Všetky potrebné informácie nájdete na našom portáli medipravnik.sk.