mediPRÁVNIK chráni už 1940 ambulancií a lekární.

Podcast 76 - Nechcete o sebe čítať na modrom koníkovi? Dajte pacientovi priestor na spätnú väzbu priamo vo vašej ambulancii!

redakcia mediPRÁVNIK   |   21.6.2021

Múdre hlavy hovoria, že vytvorením bezpečného priestoru pre vyjadrenie spätnej väzby na poskytovanú službu sa dá predchádzať šíreniu názorov v prostredí, nad ktorým už človek nemá kontrolu. A kto má záujem čítať o sebe na modrom koníkovi? Ambulancia, ktorá nemá vytvorený efektívny kanál pre svojich pacientov, cez ktorý môžu lekárovi sprostredkovať svoj názor si v podstate koleduje o problém. V rámci systémov hodnotenia bezpečnosti pacienta, má dokonca ambulancia povinnosť mať systém spätnej väzby zavedený. Frustrovaný pacient, ktorý nemá možnosť vyjadriť svoj názor a komunikovať s lekárom sa totiž obráti inde. Ambulancii to môže značne uškodiť. Existujú rôzne spôsoby ako pacientovi umožniť vyjadriť názor. V tomto podcaste vám s JUDr. Ivanom Humeníkom, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. predstavíme postup, ktorý vám ušetrí čas, v očiach pacientov z vás urobí pokrokového lekára a spoľahlivo a jednoducho vám zabezpečí plnenie povinnosti pre účely klinického auditu.

Vypočujte si podcast
Múdre hlavy hovoria, že vytvorením bezpečného priestoru pre vyjadrenie spätnej väzby na poskytovanú službu sa dá predchádzať šíreniu názorov v prostredí, nad ktorým už človek nemá kontrolu. A kto má záujem čítať o sebe na modrom koníkovi? Ambulancia,...
21.6.2021

(Počet prečítaní: 485)