Používaním stránok prevádzkovateľa h&h PARTNERS, advokátska kancelária s.r.o.. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
 
 
doktorka
Vitajte v zóne Ambulancia
mediPRÁVNIK AMBULANCIA je vám k dispozícii, kedykoľvek ho budete potrebovať.
Cieľom služby mediPRÁVNIK AMBULANCIA je poskytnúť službu právnej ochrany poskytovateľovi ambulantnej zdravotnej starostlivosti.
Nemáte jasno vo svojich povinnostiach voči zdravotnej poisťovni? Máte obavu zo sťažností pacientov? Neviete sa zorientovať v spleti zdravotníckych paragrafov? Bojíte sa zodpovednosti za škodu, či pokút a sankcií zo strany UDZS, či samosprávneho kraja? Nemáte čas hľadať na internete informácie, ktorým na koniec tak či tak nerozumiete? Bojíte sa vysokých poplatkov za právne poradenstvo? Už nemusíte – práve ste našli mediPRÁVNIKA.

mediPRÁVNIK AMBULANCIA

1) INFORMUJE
Vám poskytne zrozumiteľný a pravidelný prehľad dôležitých zmien v zdravotníckej legislatíve a upozorní Vás na kľúčové právne veci, ktoré sa týkajúce poskytovania zdravotnej starostlivosti a poskytne odporúčanie ako v kontexte novej úpravy poskytovať, čo zabezpečiť/splniť (služba legislatívny newsletter 1x mesačne)
>> Chcem vedieť viac
2) VZDELÁVA
Prostredníctvom komentovania pacientských káuz Vám pomôže vyhnúť sa právnym rizikám, ktoré na Vás číhajú pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti (služba SÉZAM AMBULANCIA )
>> Chcem vedieť viac
3) PRIPRAVUJE PRE VÁS DOKUMENTY
Vám ponúkne základný balík právnych dokumentov, pripravených na okamžité použitie vo Vašej ambulancie – tieto dokumenty sú každoročne aktualizované
>> Chcem vedieť viac
4) ZASTUPUJE
Vám umožní využívať ďalšie služby advokátskej kancelárie h&h PARTNERS špecializovanej na medicínske právo za zvýhodnených podmienok (garantované zvýhodnenie hodinových sadzieb pre klientov mediPRAVNIK AMBULANCIA a zvýhodnené ceny informovaných súhlasov)
>> Chcem vedieť viac
Vlastnosťou mediPRÁVNIKA AMBULANCIA je schopnosť vysvetliť právne súvislosti zdravotnej starostlivosti zrozumiteľne, jednoducho s odporúčaním konkrétnych krokov. Cieľom služby mediPRÁVNIK AMBULANCIA je byť oporou poskytovateľovi. Jeho heslom je „Aby sa lekár nebál liečiť“.
So službou mediPRÁVNIK AMBULANCIA môžte nájsť správny smer v bludisku právnej úpravy zdravotnej starostlivosti!
OBSAH
mediPRÁVNIK AMBULANCIA
DOKUMENTY
48 dokumentov
ČLÁNKY
239 článkov
PACIENTSKE KAUZY
41 káuz a komentárov
PRÍPADY
11 prípadov a poučení
 
SÉZAM umožňuje prístup k získaniu zamknutého obsahu stránky www. medipravnik.sk. Všetky služby mediPRÁVNIKA poskytuje advokátska kancelária h&h PARTNERS.
Ročný prístup k zamknutému obsahu mediPRÁVNIK AMBULANCIA stojí 118,80 EUR s DPH. Všeobecné podmienky k službe SÉZAM nájdete TU.
PrváPredchádzajúca1234566061ĎalšiaPosledná
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY